До 300-річного ювілею від дня народження Григорія Сковороди МКІП, Держмистецтв та компанія АТБ-маркет зробили спільний інформаційний проєкт

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на ресурсі OBOZREVATEL дозволяється лише за умови обов’язкового посилання на OBOZREVATEL, а для інтернет-видань – розміщення прямого, відкритого для пошукових систем, гіперпосилання на сторінку OBOZREVATEL, на якій розміщено оригінальний матеріал. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук і подальше поширення інформації, яка містить посилання на “Інтерфакс-Україна” , суворо заборонено. Всі опубліковані фотоматеріали Getty Images та УНІАН не підлягають подальшому відтворенню та/або розповсюдженню в будь-якій формі без письмового дозволу компаній.

Менеджер проєкту Ерол Велієв розповів, що заходи розпочнуться у кінці серпня на базі трьох майданчиків. Передусім у Кримському Домі презентують роботи художника проєкту Дмитра Доценка – 18 жанрових сцен з життя кримських татар. Також у Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Бойчука відбудуться майстер-класи з гончарства, зокрема, для студентів вишу. Водночас у жовтні у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва презентують виставку «Кримськотатарська кераміка – спадщина майстрів».

  • Представниця Медіацентру Україна Аліна Фролова наголосила на максимальній підтримці журналістам в їхній роботі.
  • Міністром юстиції України Конвенцію Ради Європи про доступ до офіційних документів (Конвенція Тромсе 2009 р.), яка в подальшому повинна бути ратифікована Верховною Радою України.
  • Укрінформ пропонує анонс подій за участю офіційних осіб на понеділок, 21 лютого.
  • Надіслати поштою (дата визначається за штампом на конверті поштового відправлення і повинна бути не пізнішою за останній день конкурсу).
  • Просвітницькі лекції проводитимуть разом із виставковими заходами.

Медіа Центр Україна готовий працювати із запитами журналістів щодо турів до населених пунктів, де велися бойові дії чи які перебували під окупацією російських військових, але наразі неможливо організувати такі поїздки ЗМІ до східної частини України через небезпеку. У суботу, 30 квітня, стартував https://wizardsdev.com/ Укрінформу та Медіа Центру Україна. Як повідомляв Укрінформ, сьогодні, 9 серпня, відзначається Міжнародний день корінних народів світу, встановлений Генеральною асамблеєю ООН у 1994 році У цей день людство віддає належне багатству культур корінних народів та особливому внеску, який вони роблять у сім’ю народів світу.

Поб’є градом та заллє дощами: в Україні оголосили штормове попередження (карта)

Закриття лазівок у законодавстві, якими користуються рейдери у погонах і суддівських мантіях. Типи каналів обміну інформаційними ресурсами між об’єктами (провідний, оптоволоконний, супутниковий канал) тощо. Організаційні структури та засоби інформаційної взаємодії утворюють інформаційну інфраструктуру. Будь ласка, допоможіть поліпшити цю статтю, перетворивши джерела з переліку посилань на джерела-виноски у самому тексті статті. Підприємство показує найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років.

спільний інформаційний проєкт

Сьогодні, 1 березня 2021 року, оголошено конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2022‑2023 рр. Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти, науки та спорту Литовської Республіки і Науково-дослідна рада Литви. Просвітницький напрямок проєкту містить аудіовізуальну частину, де спростують 12 міфів про Крим. Також заплановано освітній лекторій «Історія та культура Криму», що складається із 9 лекцій з історії та культури Криму через призму української історії. Просвітницькі лекції проводитимуть разом із виставковими заходами.

На Херсонщині окупанти атакували з дрона поліцейську машину: двоє поранених

Також було погоджено сприяти гендерній рівності та посилити роль громадянського суспільства у процесах реформ. Аніше Проєкт у співпраці з Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини розробив посібник «Рекомендації Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань додержання конституційного права людини і громадянина на доступ до інформації». Він передбачає розділи з рекомендаціями щодо найбільш актуальних питань як для запитувачів інформації, так і для її розпорядників.

спільний інформаційний проєкт

Як повідомлялося, 30 квітня стартував інформаційний проєкт Укрінформу та Медіа Центру Україна. 24 лютого російська федерація розпочала новий етап війни проти України – повномасштабне вторгнення, російські загарбники обстрілюють та бомбардують мирні міста й села України, катують і вбивають мирне населення, руйнують і знищують культурні пам’ятки України. “Ми верифікуємо усі дані про ті заклади культури, які постраждали (від воєнних дій – ред.) і зруйновані. Наскільки я пам’ятаю, таких закладів зараз понад 250. Різний ступінь руйнувань”, – сказав він.

У Брянську дівчина випадково ледь не втопилася посеред вулиці (відео)

Україна стоїть на порозі важливого виборчого періоду – президентських та парламентських виборів 2019 року та місцевих виборів 2020 року. Алежне виконання вимог законодавства про доступ разом із застосуванням трискладового тесту при обмеженні доступу до інформації все ще залишається викликом для багатьох розпорядників публічної інформації. Раніше міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що внаслідок бойових дій зафіксовано понад 250 випадків пошкодження або руйнування культурних пам‘яток. «Ланцюг» складається з освіти, культури у найширшому сенсі, з подолання того незнання, що породжує страх, який заважає дізнаватися про сусідів і створює наратив, який протягом кількох століть намагається впровадити наш спільний ворог», – підкреслив художній керівник проєкту, директор Кримського Дому Ахтем Сеітаблаєв. “Це не перший культурний та просвітницький проект, який підтримує та реалізує наша компанія, як соціально-відповідальний та патріотичний бізнес.

За його словами, у наших партнерів є абсолютно класно вибудована система взаємодії з іноземними журналістами, що “якраз створює ту синергію, яка дасть нам можливість перемогти”. За його словами, наразі війна триває не тільки фізично, але й в інформаційному інформатор україна просторі. “І важливість отримувати інформацію з перших уст теж є проявом того, як ми змагаємося у цій війні, як ми воюємо”, – сказав він. Український підприємець отримав нагороду від Головнокомандувача Збройних Сил України “За сприяння війську”.

Бійці Сил спецоперацій “підсмажили” російські комплекси “Торнадо” на півдні (відео)

“Міністерство культури та інформаційної політики висловило готовність спільно працювати над такими заходами, коли ми можемо надавати і оff the record бекграундову інформацію і по перебігу подій на лінії фронту , і по евакуації, і по інших напрямках”, – сказав Шевченко. Міністр зазначив, що запуск оновленої медійної платформи дозволить проводити публічні та непублічні заходи для працівників медіа, допомагати іноземним медіа у висвітленні війни, допомагати Україні у формуванні переможної інформаційної політики. Про це на пресконференції в Укрінформі розповів міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Друга і третя частини присвячені освіті та історії, бо певні стереотипні уявлення щодо історії, культури та традицій кримських татар, які нав’язувалися протягом сторіч історіографією Російської імперії та Радянського Союзу, на жаль, досі існують у свідомості українців», – зазначила керівниця проєкту Ельміра Аблялімова-Чийгоз. На фронті військові віддають здоров’я і життя, а в країні – свавілля силовиків.

спільний інформаційний проєкт

Інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на сайті Міністерства освіти і науки України у розділі «Наука» → «Міжнародні наукові проєкти» → «Двосторонні наукові конкурси» → «Результати конкурсів». “Ми дійсно раді, що нам вдалося це об’єднання, тому що ми вважаємо, чим більше буде покладено спільних зусиль на те, щоби виграти цю інформаційну війну, то тим краще буде. Як повідомляв Укрінформ, Міністерство культури та інформаційної політики випустило відеоролик на підтримку української культури.

Свого часу ми впроваджували у нашій мережі цілу низку проектів такого спрямування, які завжди знаходили максимальний відгук з боку наших покупців. Й не тільки тому, що він проходить у такі складні та випробувальні часи для нашої країни. А й тому, що саме через такі проекти, через наше усвідомлення національного культурного спадку, ми дійсно формуємо успішне, заможне та культурне майбутнє нашої нації та країни.”- зазначає Борис Марков, голова Ради директорів, генеральний директор корпорації “АТБ”. Збірник історій створено спільно Міністерством культури та інформаційної політики України, Isar Ednannia, Ініціативою секторальної підтримки громадянського суспільства, Ukrainian Center for Independent Political Research, Центром демократії та верховенства права та Громадянським суспільством і владою.

Никифоров анонсував кілька міжнародних візитів в Україну наприкінці травня – на початку червня

Міністром юстиції України Конвенцію Ради Європи про доступ до офіційних документів (Конвенція Тромсе 2009 р.), яка в подальшому повинна бути ратифікована Верховною Радою України. Про це міністр культури культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив під час презентації спільного інформаційного проєкту Укрінформу та Медіа Центру Україна. Науковці з українського боку, зокрема керівники проєктів, мають вжити усіх необхідних заходів для захисту науково-технічних та промислових цінностей, які їм належать, а також прав інтелектуальної власності. Головна увага приділятиметься тому, щоб у межах співробітництва не відбулося незапланованої передачі українських технологій іншим країнам.